biuro@pralniaplock.pl24 307 01 01

wyróżnia nas jakość

KONSERWACJA ODZIEŻY

konserwacja odzieży
okodzież - pełny zakres garderoby
oksuknie ślubne
okkurtki puchowe
okkoce, narzuty
okodzież robocza
sprawdź ofertę sprawdź

PRANIE TKANIN SPECJALNYCH

tkaniny specjalne
Z powodzeniem specjalizujemy się m.in. w praniu, czyszczeniu i odświeżaniu rzeczy trudnych, potrzebujących indywidualnego traktowania oraz poświęcenia dużo czasu, jakimi są suknie ślubne...
sprawdź ofertę sprawdź

DODATKOWE ZABIEGI

dodatkowe zabiegi
okapretura
okimpregnacja odzieży oddychającej typu Gore-Tex
okstop zapach
okstop mole
okstop roztocza
sprawdź ofertę sprawdź

Przygotowaliśmy dla Państwa nową pralnię w Płocku, wyposażoną w najnowszej generacji, ekologiczny sprzęt pralniczy największych, uznanych światowych marek, wypełniające najbardziej wymagające przepisy jakości i spełniające wszystkie polskie i światowe normy.

Nasze atuty

Używamy tylko certyfikowanych środków piorących, posiadających wymagane atesty i świadectwa jakości, bezwzględnie rozprawiających się z brudem, bezpiecznych dla Państwa odzieży i szanujące środowisko naturalne. Zapewniających bardzo dobrej jakości usługę w dobrej cenie!

Pralnia znajduje się na terenie największej płockiej galerii handlowej Mazovia, na ulicy Wyszogrodzkiej 127, w okolicy jednego z największych osiedli mieszkaniowych Płocka. Atutem pralni jest lokalizacja w pobliżu licznych sklepów, restauracji, miejsc rozrywki i punktów usługowych. Ponadto dysponujemy 720 miejscami parkingowymi na parkingu podziemnym i 60 na parkingu naziemnym.

Posiadamy wysoce wyszkolony personel, który zapewni wykonanie usługi na bardzo wysokim poziomie, jak również fachowe porady na temat konserwacji i przedłużania żywotności ubrań.

Przy okazji zakupów, relaksu lub korzystania z innych usług możesz oddać nieświeże ubrania, bieliznę i inne tkaniny, a odebrać już odświeżone za naprawdę dobrą cenę w niedługim terminie. Każdy odwiedzający nas klient zostanie potraktowany indywidualnie, a sposób prania przyniesionych tkanin dobierzemy optymalnie do potrzeb.

DANE KONTAKTOWE

Centrum Handlowe Mazovia

Pralnia Krzysław

09-410 Płock

ul. Wyszogrodzka 127

 

tel: 24 307 01 01

email: biuro@pralniaplock.pl

 

Godziny otwarcia:

pn – so: 9.00 – 21.00

nd: 10.00 – 20.00

SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ

Wszystkie prawa zastrzeżone © Pralnia Krzysław 2016 | Projekt i realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.